Кошик
82 відгуків
Магазин Dевайс
+380 (50) 595-18-83
+380 (97) 288-11-65
  • 1
  • 2
  • 3

Електронні Сигарети/Вэйпы/Бокс Моди/Баки/RDTA І ТД

Електронні сигарети – сенсаційне відкриття сучасності. Вони викликали гряду обговорень та критики в свою адресу. Якщо про електронні сигаретах постійно говорять, про шкідливість їх ширяння ведуться дискусії в ЗМІ і в органах державної влади, значить, вони дійсно чогось варті. Не буває пара без випарника: електронні сигарети склали серйозну конкуренцію тютюновим виробам.


Чим привабливі електронні сигарети?
Електронні сигарети виключають пасивне куріння. Ви можете уявити собі повітря без тютюнового диму? В тих умовах, в яких ми зараз живемо, в повітрі міститься не тільки велика кількість вихлопних газів, але і тютюнового диму. Тютюном пропахли під'їзди, кафе, ресторани, маршрутки. Цей в'їдливий запах всюди. Але він доставляє незручність не тільки некурящим людям, але й самому курцеві: його одяг, волосся і шкіра буквально просочені тютюновим димом. Перехід на електронну сигарету не тільки виключить пасивне куріння і невдоволення оточуючих, але і позбавить самого курця від переслідує його аромату.


Електронна сигарета не горить, вона зручна, компактна. Електронну сигарету можна заправляти рідинами з різними смаками, насолоджуючись вибраним ароматом. Кількість нікотину, що міститься в рідині, можна регулювати, купуючи рідини з максимальним, то з мінімальним вмістом нікотину.
І найголовніше: електронна сигарета дійсно допомагає кинути палити. Поступово зменшуючи кількість викурених сигарет в день, замінюючи їх електронним кружляннями, багато курці забули свою погану звичку і відкрили для себе нові смакові відчуття від польоту електронних сигарет.


В інтернет-магазині «Dевайс» з продажу електронних сигарет ви знайдете все необхідне для початку польоту. Тут ви можете придбати електронні сигарети та комплектуючі різних торгових марок. Також до вашої уваги доступні набори для початківців, підібрані з урахуванням особливостей "юного" парильника. В інтернет-магазині «Dевайс» ви знайдете рідини, призначені для заправки електронних сигарет.
Кидайте вдихати шкідливий тютюновий дим! Відкрийте для себе новий світ ширяння з інтернет-магазином «Dевайс»!

1 2 ... 4